SteinMeister

Cena

1130
11130
12 položiek celkom
Mini peňaženka SteinMeister červená
11,70 €
Mini peňaženka SteinMeister červenáMini peňaženka v červenom prevedenie. Zvonku je celokožená z jednej strany az druhej strany je priehľadné puzdro na doklady. Zvnútra aj napriek miniatúrnym rozmerom ponúka množstvo kapsičiek. Nevýhodou je nutnosť preložiť bankovky, aby sa do peňaženky zmestili.
3020006-004SA
Mini peňaženka SteinMeister čierna-staroružová II. ako.
11,70 €
Mini peňaženka SteinMeister čierna-staroružová II. ako.Mini peňaženka v čierno-staroružovom prevedenie. Zvonku je celokožená z jednej strany az druhej strany je priehľadné puzdro na doklady. Zvnútra aj napriek miniatúrnym rozmerom ponúka množstvo kapsičiek. Nevýhodou je nutnosť preložiť bankovky, aby sa do peňaženky zmestili.
3020006-006SA
Mini peňaženka SteinMeister čierno-zelená
11,70 €
Mini peňaženka SteinMeister čierno-zelenáMini peňaženka v čierno-zelenom prevedenie. Zvonku je celokožená z jednej strany az druhej strany je priehľadné puzdro na doklady. Zvnútra aj napriek miniatúrnym rozmerom ponúka množstvo kapsičiek. Nevýhodou je nutnosť preložiť bankovky, aby sa do peňaženky zmestili.
3020006-007SA
Pánska peňaženka SteinMeister bez klipu z pravej kože čierna
Novinka
19 €
Pánska peňaženka SteinMeister bez klipu z pravej kože čiernaPánska peňaženka SteinMeister z pravej ovčej kože je ideálna pre organizáciu a bezpečné uloženie všetkých finančných potrieb vďaka 2 priehradkám na bankovky, priehradke na drobné, 9 priehradkám na kreditné karty a priehľadnej priehradke na občiansky preukaz. S rozmermi 10x11 cm ponúka dostatok priestoru na uloženie peňazí, kariet aj dokladov. Jej hlavné výhody spočívajú v kvalite, praktickosti a priestornosti.
3000333-001SA
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože čierna
Novinka
21,70 €
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože čiernaPánska peňaženka SteinMeister z pravej ovčej kože ponúka praktické usporiadanie so 6 priehradkami na karty, dvoma na bankovky a vreckom na mince na patentku. Bezpečné uloženie dôležitých drobností zaistí vnútorná priehradka na zips a priehľadná priehradka na dokumenty. Kvalitná koža je príjemná na dotyk a pri správnej údržbe bude slúžiť mnoho rokov.
3000161-001SA
Pánska peňaženka Steinmeister z pravej kože čierna
Novinka
21,70 €
Pánska peňaženka Steinmeister z pravej kože čiernaTáto kompaktná peňaženka z pravej ovčej kože ponúka luxusný vzhľad a vysokú odolnosť pre dlhú životnosť. Je praktická s dostatkom priehradok na peniaze a karty, ktoré sú pre extra bezpečie zaistené klipom. Navyše jej kompaktné rozmery 10,5 cm x 8,5 cm zaručujú ľahké nosenie.
3000422-001SA
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože čierna bez klipu
Novinka
19 €
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože čierna bez klipuKompaktná pánska peňaženka Steinmeister je vyrobená z pravej ovčej kože, čo zaručuje jej dlhú životnosť a kvalitu. Ponúka množstvo priestoru pre doklady, hotovosť aj karty, všetko navyše bezpečne zaistené klipom. Jej rozmery v zaklapnutom stave sú 12 cm na šírku a 9 cm na výšku.
3000158-001SA
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože čierno-hnedá
18,70 €
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože čierno-hnedáPánska peňaženka SteinMeister z pravej ovčej kože v čierno-hnedej farbe. Obsahuje vrecko na mince a vnútornú priehradku na zips.
3000168-002SA
Pánska peňaženka Steinmeister z pravej kože na výšku čierna farba
Novinka
29,50 €
Pánska peňaženka Steinmeister z pravej kože na výšku čierna farbaLuxusná peňaženka SteinMeister z jemnej jahňacej kože ponúka mnoho priestoru vďaka svojim priehradkám a vreckám, vrátane dvoch oddielov na bankovky a 11 miest pre kreditné karty. Bezpečnosť vašich kariet a dokladov zaisťuje klip. Jej kompaktné rozmery 9x12 cm a prepracované detaily ju robia ideálnou pre všetky vaše platobné potreby.
3000420-002SA
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože, hnedá
21,40 €
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej kože, hnedáPánska peňaženka SteinMeister je elegantná a priestranná, vyrobená z pravej kože a ponúka dostatok miesta na usporiadanie všetkých dôležitých dokumentov. S dvoma priehradkami na bankovky, štyrmi na kreditné karty a priehľadnou priehradkou na fotografie/doklady je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitu a štýlový vzhľad.
3000331-002SA
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej prírodnej kože v tmavo pupurovom prevedení, zapínanie na klip
21,70 €
Pánska peňaženka SteinMeister z pravej prírodnej kože v tmavo pupurovom prevedení, zapínanie na klipKlasická pánska peňaženka z pravej kože s veľkým množstvom priehradok na karty a dvoma priehradkami na bankovky. Zapína sa na klip a má dve vnútorné časti na karty a doklady. Vďaka tomu tak môžete mať prehľadne zogranizované všetky svoje doklady a karty.
3000430-002SA
Peňaženka Steinmeister pánska z pravej kože čierna
21,40 €
Peňaženka Steinmeister pánska z pravej kože čiernaPánska peňaženka Steinmeister z pravej kože, hnedá farba. Má deväť priehradok na platobné karty, vrecko na drobné so zapínaním na patentku. Dve priehľadné vrecká na doklady. Dve priehradky na bankovky. Vyrobená je z pravej hovädzej kože. Luxusný doplnok, ktorý poteší a dlho vydrží.
3000423-001SA

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom